BİZE SORUN
  • info@serbethane.com.tr
  • +90 212 517 00 04
  • +90 212 517 00 04

Müşteri Yorumları

Sultanahmet'in en nezih mekanını mı arıyorsunuz... Buyurunuz, Şerbethane Cafe ve Resturant hizmetinizde :)

İstanbul’un Eminönü ilçesinde, Ayasofya’nın karşısındadır. Mimarı, Mimar Sinan öldükten sonra baş mimarlığa getirilen Sedefkâr Mehmed Ağa’dır. I. Ahmet tarafından 1609 yılında büyük bir törenle yapımına başlanmış ve 1616 yılında tamamlananmış olan Sultan Ahmet Külliyesi, İstanbul’daki en büyük külliyelerden biri olma özelliğine sahiptir. Külliyede kullanılan bitkisel motifli 20000 fazla çiniden dolayı Batı’da “ Mavi Cami” olarak da bilinir. Bu anıtsal yapı için Evliya Çelebi’nin yazdığına göre; yedi saray yıktırılmıştır. Külliyenin Osmanlı klasik mimari anlayışının son örneklerinden biri olması, yapıya ayrı bir değer katmıştır.

İstanbul'da yediğimiz en iyi restoran. Paketleri açtıktan sonra ilk durduğumuz yerdi ve bu yerle ilgili her şey otantik Türk mutfağını haykırıyor. Personel çok güzel ve saygılı ve yemek cidden en iyisiydi. Et Testi kebap karışımını dana eti ve tavuk ve mantı ile tavsiye ederim. Her ikisi de bu konumda olağanüstü. Aynı yemekleri başka bir restoranda denedik ve yaklaşmadı bile. Burayı ziyaret eden tüm turistlere tavsiye ederim. Harika personel, otantik yemekler ve her şeyin fiyatı makul olmanın ötesinde.

Bu muhteşem restorana tesadüfen rastladık ve şaşırtıcı bir şekilde lezzetli bir deneyim yaşadık. Sunucumuz çok cana yakındı ve bize geleneksel bir yemek olan Tavuk Testi Kebabı'nı önerdi. Oldukça ilginç ve lezzetli bir yemek olduğu ortaya çıktı. Tüm deneyim, Sheeha, sıcak içecek ve yemeklerin tadını çıkararak birkaç saat kalacak kadar rahat olmamızı sağladı. Eski İstanbul'daysanız Serbethane'yi şiddetle tavsiye ederim.

Yemek ve iyi servis harikaydı. Ayrıca, yerde uzun süre önce ahır olarak kullanıldığı için çok fazla tarih var!

Sultanahmet Camii'nin arkasında lezzetli ve nispeten ucuz yemekler yiyebileceğiniz, tavla oynayabileceğiniz, nargile içebileceğiniz, rahatlatıcı fon müziğinin keyfini çıkarabileceğiniz çok güzel bir yer. Tatlılar ilahidir! Yediğim en lezzetli şey!

Harika bir atmosfer ile lezzetli yemekler. Garsonlar, samimi ve son derece yararlı. Boby 🌺'e özel teşekkürler. Önerilen yemekler çok lezzetliydi. Harika bir gece geçirdik.

Burada yemek ilk deneyim, para için iyi bir değer, lezzetli yemekler ve keyifli personel ve burada bizim için bir satış noktası olan hiçbir alkol. Bazı yerlerde olduğu gibi hovering personeli olmadan güzel bir ortam. Kesinlikle yakında tekrar burada yemek olacak.

Bu ev gibiydi ... 2 gün arka arkaya gittik !!! Yemekler mükemmeldi, nargile oradaydı, ambiyans sooooo harikaydı ... ve saatlerce Rummicub eğlencesiyle bitirmek daha iyi ne !!!

Çok güzel yemek. Dürüst olmak gerekirse, şu ana kadar İstanbul'da kaldığım süre boyunca yediğim en iyi yiyecek. Izgara bifteği tavsiye ederim. Deneyin, pişman olmayacaksınız.

Bir aile olarak, Türk mutfağına özgü bu restoranda keyifli bir deneyim yaşadık.Personel profesyonel, güler yüzlü, müşteri taleplerine çok dikkat ediyorlar. Onlar hangi yiyeceği seçmeliyiz ve iyi bir porsiyonda, iyi porsiyonlarda yiyecekler hızlıca geldi. Bahçede klasik müzik var, oldukça ve dinlendirici. Arasta Çarşısı'nın sonuna, sağ tarafa yerleştirilir. Fiyat ana caddeden daha az.

İstanbul gezim sırasında uğradığım şık bir Türk restoranı. Tüm personel güler yüzlüydü ve önünüzde kavanozu pişiren "Testikebab" ve dükkanın orijinal içeceği gibi çok lezzetli Türk yemekleri sundu. Başka bir şansım olursa ziyaret etmek istediğim bir restoran.

Geleneksel Türk mutfağı ile harika bir yer. Büyük hizmet ve geniş seçenekler ile zevkli yemekler. Türk kahvesi ile yerel ve uluslararası tatlıların tadına bakabilir, ayrıca nargile içebilirsiniz.

Şerbethane Cafe & Restaurant; Sultanahmet Camii ve Külliyesinin altında, Arasta Çarşısı Sokakta yer almaktadır. Şerbethane; Sultanahmet'in en nezih Cafe ve Restaurantlarından olup, yerli ve yabancı turistler ile turist kafilelerinden oluşan bir müşteri portföyüne sahiptir. Şerbethane’de; Osmanlı Şerbeti, Kahvaltı, Dünya Mutfağından Seçmeler, Nargile, Çay, Kahve ve Meşrubat Çeşitleri ile hizmet verilmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Click For English Serbethane Web Pages